O dovozci vína - Vinospol, spol. s r. o.

Primárně se naše společnost zaměřuje na dovoz vína ze zahraničí a jeho další distribuci vín pro velkoodběratele. Tento hlavní pilíř našeho podnikání je tvořen širokou škálou sudových vín z vybraných zemí, které patří k velmocím v produkci kvalitního vína (Itálie, Španělsko, Maďarsko, Srbsko aj.). Distribuce a dovoz sudových vín ze zahraničí jsou prioritou naší podnikatelské činnosti.

Dovoz vín probíhá ve speciálních přepravních zařízeních, kdy se dbá na maximální dohled nad kvalitou vína. Jakožto tradiční velkoobchod se sudovými víny máme dlouholeté zkušenosti s distribucí vína jak pro maloodběratele (vinárny, restaurace aj.), tak i pro velkoodběratele. Dovozeme víme ze zahraničí zcela dle vašeho přání, v požadovaném termínu a především za výhodné ceny.


Dovoz vín ze zahraničí 

Cílem je uspokojit každého zákazníka, i toho nejnáročnějšího. Naší prioritou  je nabízet vám především kvalitní vína lahodných chutí a širokého výběru. Distribuce našich sudových vín po celé České republice je samozřejmostí – dodáme sudové víno přímo do vaší vinárny, restaurace. Všechny náležitosti jsou řízeny podle individuální domluvy se zákazníkem a také podle konkrétních přání a požadavků. Sudová vína – ceník.

Potřebujete-li k vaší objednávce sudových vín zapůjčit také stáčecí zařízení, nabízíme vám v tomto směru kompletní výbavu, a to včetně profesionální instalace. Součástí takového stáčecího systém je samotné stáčecí zařízení, láhev s dusíkem, narážeč, kohout stáčecího zařízení na víno, plastové hadice a spojky a také redukční ventil pro přívod dusíku.